دسته‌ها
تهران مناطق تحت پوشش

خودروبر و امدادخودرو ارجمند – 09116011253 

خودروبر ارجمند تمامی خدمات امدادی و یدک کشی خودرو سیار را برای تمام خودروهای داخلی و خارجی را انجام می دهد. از اهداف اصلی امدادخودرو ارجمند ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد.

خدمات یدک کشی خودرو شامل یدک کش ارجمند ، خودروبر ارجمند ، کفی ارجمند ، سرویس خودرو در محل ارجمند ، سوخت رسانی ( بنزین ) سیار ارجمند ، باتری به باتری و پنچرگیری ارجمند می باشد.

همچنان بخوانید: امداد خودرو و خودرو بر اردبیل


در هر نقطه از ایران و در هر ساعت شبانه روز به امداد خودرو نیاز داشتید ، با شماره تلفن های 09116011253  و 09333537471 تماس بگیرید.


امداد خودرو ارجمند

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم ، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است. و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم .

در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه شرکت خودروبر 1893 در سراسر کشور تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خوردو در محل حاضر شوند.

خودروبر ارجمند شرکت خودروبر 1893

خودروبر شرکت خودروبر 1893 ارجمند با بهره گیری از تیم حرفه ای و متخصص در زمینه ی نقل و انتقالات و همچنین خودروبر ارجمند ، سعی بر این دارد تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

با اعزام امداد خودرو شرکت خودروبر 1893 توانسته است روند خدمت دهی خود را تسریع دهد تا از نگرانی های رانندگان هنگام مواجه شدن با خرابی های ناگهانی خودروی خود در جاده ها و خیابان ها جلوگیری کند.

امداد خودرو ارجمند شرکت خودروبر 1893

همواره در ثبت سفارش حمل ماشین به موارد ذیل توجه فرمائید:

  1. خدمات حمل به وسیله شرکت معتبر و دارای مجوز صورت پذیرد.
  2. اوگان جابجائی متناسب با وسیله نقلیه شما انتخاب و ارسال گردد.
  3. ماشین دارای کارت هوشمند باشد.
  4. راننده دارای کارت سلامت باشد.
  5. برای یدک کشی خودرو بارنامه معتبر و دولتی صادر گردد.
  6. ماشین متناسب با ارزش واقعی آن بیمه . بارنامه دولتی گردد.
  7. کرایه امداد خودرو پیش از اعزام وسیله نقلیه تعیین و توافق گردد.

اهداف امداد خودرو ارجمند

ارائه خدمات جامع و متنوع خودروبر
حمل و نقل انواع خودرو با استفاده از‌ انواع خودروبر، جرثقیل، کفی و دکل
افزایش رضایت مشتریان عزیز از خدمات
ارائه خدمات حمل خودرو لوکس و ایمن برای کاربران
آسودگی خیال کاربران از حمل خودروهای خود

امداد خودرو مطمئن ارجمند

امداد خودرو در موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرد و شامل موارد زیادی است:

  • از حمل ماشین صفر کیلومتر از درب کارخانه یا نمایندگی به درب منزل یا محل مورد نظر شما و یا حمل انواع ماشین
  • کلاسیک و آفرودی از مبدا مورد نظر به مقصد اعلام شده از سوی مشتری و همچنین
  • حمل انواع خودرو های تصادفی به تعمیرگاه

دلایل نیاز به امداد خودرو ارجمند

شماره تماس خودروبر ارجمند – 09333537471

ما در امداد خودرو سراسری 1893 در ارجمند به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده انجام خدمات امدادی به شما همشهریان هستیم.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت شبانه روز به امداد خودرو نیاز داشتید ، با شماره تلفن های 09116011253  و 09333537471 تماس بگیرید.

حمل ماشین های چپ شده امداد خودرو ارجمند

ما علاوه بر داشتن خودروبر های پیشرفته ، راننده های باتجربه ای هم داریم که گاهی با یک چک کردن معمولی می توانند تقص ماشین شما را رفع کرده و نیازی به حمل ماشین شما نخواهد بود.

چنانچه مشکل اتومبیل شما جدی باشد، با کمال دقت و سرعت شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه مجهز و معتبر می رسانند.و با برخورد مناسب و حرفه ای شما را تا پایان راه همراهی میکنند.

یدک کش ارجمند

یدک کش بیشتر مناسب حمل و نقل درون شهری است و برای خارج از شهر کاربرد بسیار کمی دارد.
کفی خودروبر مناسب درون شهر و خارج از شهر است و سلامت کامل وسیله نقلیه را در حین حمل تضمین می نماید.
تریلی خودروبر باید حتما وسیله نقلیه امکان حرکت را داشته باشد تا وارد تریلی حمل ماشین نمود.

در کلیه روش ها برای مقاصد برون شهری از بیمه و بارنامه معتبر دولتی استفاده می گردد.

خدمات یدک‌ کشی و یدک کشی خودرو شرکت خودروبر 1893

در زمان نیاز به جرثقیل یدک کش خودروبرکفی و کفی در هر بخشی از ارجمند کافیست تا با شرکت خودروبر 1893 تماس بگیرید. ما در تیم امداد رسانی شرکت خودروبر 1893 و آراز امداد به شما این ضمانت را می دهیم که می‌توانید بهترین کیفیت را در کنار منصفانه ترین قیمت دریافت نمایید. اولویت اصلی ما در شرکت شرکت خودروبر 1893 ارائه خدماتی با کیفیت در اختیار شما همشهریان است.

مهم نیست که خودرو شما خارجی بوده و یا تولید داخل باشد، یدک کشی سیار شرکت خودروبر 1893 آماده است تا انواع خودروهای داخلی و خارجی همچون تویتا، بنز، جک، ایران خودرو ، سایپا، بهمن موتور، تویتا هیوندای ( Hyundai ) و… را در سریع ترین زمان ممکن و با استفاده از یدک کش مناسب حمل نماید.

مزايای استفاده از خدمات شرکت خودروبر امداد 1893

همکاران ما در امداد خودرو سراسری 1893 در ارجمند به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده انجام خدمات امدادی به شما همشهریان هستیم. شما با استفاده از خدمات  امداد خودرو شرکت خودروبر 1893 از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

– استفاده از یک تعمیرکار باتجربه

– عدم نیاز به یدک کشی خودرو تا تعمیرگاه

– پشتیبانی خدمات

– گارانتی  خدمت تعمیر خودرو

– صرفه جویی در زمان

– شفافیت در هزینه‌ها

یدک کش و امداد خودرو

انواع یدک کش

یدک کش زنجیری: این خودروها برای حمل ماشین تصادفی میباشد.

چرخگیر: خودروهای چرخگیر برای حمل انواع ماشین های ایرانی و خارجی کاربرد داردو امروزه بیشتر از این نوع یدک کش استفاده میشود و یکی از مظمئن ترین و بی خطر ترین سیستم های یدک کشی خودرو میباشد.

یدک کش نیسان چرخگیر دار: نیسان نیسان چرخگیر دار دارای جرثقیل و نیسان چرخگیر میباشد و توانایی در آوردن خودرو از جوی آب -پارکینگ و جابجایی گاوصندوق و دستگاههای صنعتی را دارد.

مطمئن ترین یدک کش

امدادخودرو شرکت خودروبر 1893 برای آسایش شما همشهریان عزیز در ارجمند در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در ارجمند انجام دهد.

قیمت خدمات یدک‌ کش امداد 1893

تمامی هزینه‌ها و نرخ دستمزدهای تعمیرات سیار و یدک‌کشی خودرو در ارجمند امداد 1893، تحت نظارت اتحادیه دارندگان تعمیرگاه، اتو سرویس، پارکینگ، کارواش و امداد خودرو تعیین شده و مطابق با آن انجام می‌گیرد.

جرثقیل ارجمند

امروزه اقسام گوناگون کفی خودروبر ارجمند اتوماتیک سر کار آمده‌ اند که فرق ‌هایی با کفی یدک کش‌های معمولی دارند. که آن کفی ها را در سطح شهر در حال منتقل کردن ماشین هایی که صدمه دیده اند می بینید. فرق این دو خودروبر در ارجمند این است کفی‌ اتوماتیک می‌توانند زاویه کفی را به سرعت و اتوماتیک جابجا کند. کفی یدک کش های اتوماتیک با امنیت بالا و با سرعت بیشتری ماشین های صدمه دیده را منتقل می کند.


در هر نقطه از ایران و در هر ساعت شبانه روز به امداد خودرو نیاز داشتید ، با شماره تلفن های 09116011253  و 09333537471 تماس بگیرید.


امداد خودرو ۲۴ساعته ارجمند  1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته ارجمند شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در ارجمند همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد ارجمند

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو ارجمند 1893

امدادخودرو ارجمند برای آسایش شما همشهریان عزیز در ارجمند در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در ارجمند انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.

چرا امداد 1893؟

شاید با خودتان این سوال را بپرسید که چرا امداد 1893؟
مگر امداد 1893  چه ویژگی خاصی دارد که می‌تواند برای من یک امداد خودرو مطمئن باشد؟
آیامیتوانم در مواقع نیاز به آن به عنوان یک همراه واقعی در جاده‌ها حساب کنم؟
از ویژگی‌هایی که سبب تمایز امداد 1893  از دیگر شرکت‌های امداد خودرو شده است، موارد زیر اهمیت بسیار بیشتری دارند:

1- سرعت خدمت رسانی
2- هزینه‌های شفاف و منصفانه
3- کارشناسان و امدادرسانان متخصص
4- سابقه ی طولانی
5- کیفیت خدمات امدادی
6- استفاده از قطعات یدکی اصل
7- امدادرسانی ۲۴ ساعته سراسر کشور
8- پشتیبانی مشتریان و ضمانت خدمای
9- امداد خودروی شبانه روزی امداد 1893  در تمام مناطق ارجمند

ما با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق ارجمند را بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز پوشش می دهیم. اگر نیاز به امداد خودروی فوری دارید فقط با ما تماس بگیرید حداکثر ۲۰ دقیقه کنار شما هستیم.


در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.