دسته‌ها
ایلام مناطق تحت پوشش

امداد خودرو و یدک کش دلگشا

امداد خودرو ، یدک کش و خودروبر دلگشا ، بعنوان یکی از معتبرترین ارائه دهنگان خدمات یدک کشی خودرو ، قادر است تا در کمترین زمان و با استفاده از ماهرترین افراد و متخصصان در زمینه امداد رسانی در خدمت شما همشهریان باشد. در صورت بروز مشکل کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09116011253

همۀ خدمات همکاران امداد خودرو بطور کامل تضمینی و از طریق امکانات پیشرفته، همچنین با بهره گیری از متخصصین حرفه ایی ارائه شده و عیب خودرو افراد در کمتزین زمان برطرف خواهد شد.

خودروبر و امداد خودرو دلگشا

امداد خودرو دلگشا شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امداد رسان های شرکت خودروبر 1893 در دلگشا همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

چنانچه وسیله نقلیه شما قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی دلگشا و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعته با امدادخودرو دلگشا تماس بگیرید و همکاران ما در امداد خودرو دلگشا در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما همشهریان خواهند بود.

امداد خودرو دلگشا

چنانچه خودروی شما به علت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد. در هر ساعت از شبانه روز و در سراسر کشور می توانید با یکی از تلفن‌ های شرکت امدادخودرو شرکت خودروبر 1893 تماس حاصل نمایید. امداد گران شرکت  به یاری شما می شتابد. اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما کنند.

دیگر با خیالی راحت سفر کنید و در هر زمانی که احتیاج به خودروبر داشتید ما کنار شما خواهیم بود، تا خودروی تصادفی و نیاز به تعمیر شما را به جایگاه مناسب برسانیم، حتی اگر بخواهید خودروی خود را به شهر مورد نظر خود ببرید ما شما را همراهی می کنیم.

خودروبرکفی دلگشا

در صورت عدم امکان اندازی خودرو در محل حمل انواع خودرو با شیوه های نوین و استاندارد توسط امداد خودرو دلگشا در طول 24 ‏ساعت شبانه روز، انجام می شود. ‏با توجه به نوع خودروی توقیفی و شرایط محیطی، ناوگان حمل و نقل شامل انواع خودرو سوار و ‏خودروبر ، عملیات امداد رسانی و یدک کشی خودرو را در سطح استاندارد های جهانی انجام می دهند.‏

برای درخواست امداد از امدادگران ما در خودروبر دلگشا کلیک کنید و یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

09116011253

امداد خودرو دلگشا چه خدماتی ارائه می دهد ؟

شرکت های امداد خودرو اعم از گروه خدمات امدادی دلگشا ، خدمات متنوع و زیادی از جمله پنچر گیری ، تعویض باتری ، یدک کشی خودرو به تعمیرگاه و … را ارائه می دهند.

به طور کلی خدماتی که توسط شرکت های خودروبر ارائه می شوند ، مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن ها مربوط می شود. خدمات امداد خودرو می تواند درون شهری و یا برون شهری باشد.

عمدتا خدمات امداد خودرو شامل موارد زیر می باشد:

 • تعمیر در محل
 • اعزام یدک کش به محل
 • سوخت رسانی در جاده ها
 • پنچرگیری
 • انتقال خودرو به تعمیرگاه
 • یدک کشی خودرو به نمایندگی
 • انتقال خودرو به مرکز تعویض پلاک
 • مکانیکی
 • امداد باتری
 • تعمیرات برق خودرو

امداد سیار جاده ای دلگشا

مکانیکی سیار

مکانیکی سیار از خدمات خودروبر دلگشا می باشد. امدادخودرو سیار شرکت خودروبر 1893 با سیستمی هدفمند در سراسر ایران آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد. خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودرو های ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اصلی در محل تعویض می گردد.

شماره یدک کش دلگشا

برای کسانی که دارای اتومبیل هستند، همراه داشتن شماره تماس یدک کش امدادخودرو واجب میباشد، همانطور که برای خودرو داشتن بنزین اجتناب ناپذیر است. با استفاده از خدمات یدک‌ کشی امداد خودرو دلگشا از وارد شدن هر نوع آسیب به خودرو و رکاب‌ های خودروی تان جلوگیری کنید و از این پس در هر ساعتی از شبانه روز که به آن نیاز داشتید، با ما تماس بگیرید .

شماره تماس خودروبر دلگشا : 09116011253

دلایل نیاز به خودروبر دلگشا ؟

اگر فکر می کنید تا وقتی که خودروی شما دچار مشکل جدی نشود و این مشکل منجر به روشن نشدن خودرو شود ، نیاز به خودروبر دلگشا و تعمیرگاه ندارید. سخت در اشتباه هستید، تعمیرات جزئی و منظم می تواند برای خودروی شما بسیار مفید باشد و از بروز هر گونه حوادث ناگوار و خطر آفرین پیشگیری کند. ضمن اینکه اگر تا بزرگ تر و جدی تر شدن مشکلات خودروی تان دست نگه دارید.

بعد ها باید هم هزینه ی بسیار بیش تری برای رفع مشکل آن پرداخت کنید و هم زمان بسیار زیادی را از دست خواهید داد.

اهداف مجموعه خودروبر دلگشا

 1. اعزام مکانیک در محل به صورت شبانه روزی
 2. ارائه سیستم برای سازماندهی کلیه خدمات یدک کشی خودرو
 3. یدک کشی خودروهای گران قیمت شما به سراسر ایران
 4. افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امداد خودرو
 5. ارایه خدمات متنوع خودروبر به کاربران در سراسر ایران
 6. آسودگی خیال مشتریان از بابت یدک کشی خودرو های خود
 7. ارایه خدمات یدک کشی خودرو لوکس برای کاربران

شرکت امداد خودرو دلگشا با چندین پایگاه ثابت و سیار امدادی آماده ارائه خدمات یدک کشی خودرو ، تعمیر در محل ، تعمیر خودرو ، فروش قطعات یدکی اصلی در سطح محور آزاد راه های مواصلاتی با سایر شهرها در خدمت شماست .

شماره مرکز تماس : 09116011253