دسته‌ها
سمنان مناطق مناطق تحت پوشش

امداد خودرو مایان دامغان

امداد خودرو مایان دامغان سعی دارد تا با بهره گیری توامان از تجربه کارآمد، مهارت تخصصی و تعهد کاری، خدمت رسانی به کلیه هموطنان محترمی که نیازمند به خدمات امدادی شهری و همچنین خدمات امدادی جاده ای هستند و از طرفی قصد استفاده از خدمات مجموعه امداد خودرو در نمایندگی خودروبر دامغان را دارند، فراهم سازد.
تمام تلاش ما این است تا کیفیت برتر خدمات امدادی و تعهد کاری مجموعه خود را در عمل به شما ثابت کنیم. امداد خودرو دامغان در هر لحظه برای اعزام امدادگر به هر مختصات جغرافیایی آماده است.

برای درخواست امداد از امدادگران ما در خودروبر دامغان کلیک کنید و یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

09116011253

04533812156

خودروبر مایان دامغان

ما در طول ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته شبانه روز، آماده ایم تا انواع مختلف خدمات امدادی را برای شما مسافران عزیز قرار دهیم. خودروبر مایان دامغان  شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امداد خودرو سمنان و دامغان همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

چنانچه وسیله نقلیه شما قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی دامغان و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعته با امداد خودرو مایان دامغان تماس بگیرید و همکاران ما در امداد خودرو در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما همشهریان خواهند بود.

امداد خودرو 24 ساعته مایان دامغان

چنانچه خودروی شما به علت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد. در هر ساعت از شبانه روز و در سراسر کشور می توانید با یکی از تلفن‌ های شرکت امداد خودرو مایان دامغان تماس حاصل نمایید. امداد گران شرکت به یاری شما می شتابد. اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما کنند.
دیگر با خیالی راحت سفر کنید و در هر زمانی که احتیاج به خودروبر داشتید ما کنار شما خواهیم بود، تا خودروی تصادفی و نیاز به تعمیر شما را به جایگاه مناسب برسانیم، حتی اگر بخواهید خودروی خود را به شهر مورد نظر خود ببرید ما شما را همراهی می کنیم.

خدمات مجموعه امداد خودرو مایان دامغان

  • یدک کش دامغان
  • خودروبر دامغان
  • خودرو سوار دامغان
  • امداد بنزین دامغان
  • امداد باتری کمکی دامغان
  • سرویس خودرو در محل دامغان
  • امداد پنچرگیری دامغان

خودروبر شبانه روزی دامغان مایان

درصورت عدم امکان اندازی خودرو در محل حمل انواع خودرو با شیوه های نوین و استاندارد توسط امداد خودرو مایان دامغان در طول 24 ‏ساعت شبانه روز، انجام می شود. ‏با توجه به نوع خودروی توقیفی و شرایط محیطی، ناوگان حمل و نقل شامل انواع خودرو سوار و ‏خودروبر، عملیات امداد رسانی و یدک کشی خودرو را در سطح استاندارد های جهانی انجام می دهند.‏

مکانیکی سیار مایان دامغان

مکانیکی سیار از خدمات خودروبر مایان دامغان می باشد. امداد خودرو سیار شرکت خودروبر 1893 با سیستمی هدفمند در سراسر ایران آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد. خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودرو های ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اصلی در محل تعویض می گردد.

حمل ماشین با جرثقیل مایان دامغان

امداد خودرو مایان دامغان با کادری با تجربه به همراه امکانات و لوازم یدکی کامل آماده امداد رسانی به تمام خودرو های داخلی و وارداتی می باشد. یدک کشی خودرو ، دارای کادری مجرب و دستگاه های امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست. کلیه خدمات امداد خودرو  به صورت GPS و آنلاین بوده و امداد گران ما در سریع ترین زمان در کنار شما می باشند.

شماره یدک کش مایان دامغان

برای کسانی که دارای اتومبیل هستند، همراه داشتن شماره تماس یدک کش امداد خودرو واجب میباشد، همانطور که برای خودرو داشتن بنزین اجتناب ناپذیر است. با استفاده از خدمات یدک‌ کشی امداد خودرو مایان دامغان از وارد شدن هر نوع آسیب به خودرو و رکاب‌ های خودروی تان جلوگیری کنید و از این پس در هر ساعتی از شبانه روز که به آن نیاز داشتید، با ما تماس بگیرید.

شماره تماس خودروبر مایان دامغان

09116011253

04533812156

امداد خودرو مایان

تمامی خدمات بالا و خدمات دیگر این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته برای شما راننده گرامی قابل عرضه است.

دلایل نیاز به امداد خودرو مایان دامغان ؟

اگر فکر می کنید تا وقتی که خودروی شما دچار مشکل جدی نشود و این مشکل منجر به روشن نشدن خودرو شود، نیاز به امداد خودرو مایان دامغان و تعمیرگاه ندارید. سخت در اشتباه هستید، تعمیرات جزئی و منظم می تواند برای خودروی شما بسیار مفید باشد و از بروز هر گونه حوادث ناگوار و خطر آفرین پیشگیری کند. ضمن اینکه اگر تا بزرگ تر و جدی تر شدن مشکلات خودروی تان دست نگه دارید. بعد ها باید هم هزینه ی بسیار بیش تری برای رفع مشکل آن پرداخت کنید و هم زمان بسیار زیادی را از دست خواهید داد.

نمایندگی امدادخودرو در دامغان ارائه کننده خدمات امدادی در شهرستان دامغان در جاده های مواصلاتی منتهی به این شهر محور های زیر را شامل می شود:

محور دامغان- شاهرود، در شرق

محور دامغان- سمنان، در غرب
در شمال شهرستان شامل محورهای
دامغان به چشمه علی
چشمه علی به سه راهی فولادمحله
سه‌راهی فولاد محله به کیاسر
در جنوب شهرستان شامل محورهای
دامغان به معلمان
معلمان به جندق

خودروبر و یدک کشی خودرو مایان دامغان

درصورت عدم امکان اندازی خودرو در محل حمل انواع خودرو با شیوه های نوین و استاندارد توسط خودروبر سمنان در طول ۲۴ ‏ساعت شبانه روز، انجام می شود. ‏با توجه به نوع خودروی توقیفی و شرایط محیطی، ناوگان حمل و نقل شامل انواع خودرو سوار و ‏خودروبر، عملیات امداد رسانی و یدک کشی خودرو را در سطح استاندارد های جهانی انجام می دهند.‏

مایان کجاست ؟ 

مایان{دامغان} روستایی در دهستان شهرهای همجوار بخش مرکزی شهرستان دامغان استان سمنان ایران است. این شهر در ۶ کیلومتری دامغان و ۳ کیلومتری جنوب جاده ترانزیت تهران مشهد واقع شده است و یکی از قدیمی‌ترین روستاهای ایران می‌باشد که در سالهای اخیر با توجه به رشد شهرنشینی تغییر شکل یافته است.

این روستا شامل سه قلعه قدیمی می‌باشد که متأسفانه در حال تخریب است. اطراف روستا آثار باستانی فراوان به جا مانده است که شاهد کنده کاریها و کاوشهای قاچاقچیان آثار باستانی می‌باشد.

آرامش شما مشتریان عزیز در جابجایی اتومبیل محبوب شما دغدغه ماست. فقط کافیست با شماره های ما در امداد خودرو مایان تماس بگیرید.

09116011253

04533812156