دسته‌ها
کرمانشاه مناطق تحت پوشش

امداد خودرو و یدک کش کامیاران – 09181559400

امداد خودرو و یدک کش کامیاران کرمانشاه یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در استان کرمانشاه میباشد. هیچ گاه خودتان برای تعمیر مشکلات ماشین اقدام نکنید ؛ چرا که این کار نیاز به تخصص لازم دارد و در صورت نداشتن این تخصص و دستکاری ماشین ، وضعیت خودرو را بدتر می کنید و ممکن است مشکل مشکلات غیر قابل حلی ایجاد کنید.

در این موقعیت با امداد خودرو کامیاران تماس حاصل فرمایید :

09181559400

امروزه با توسعه و گسترش خودروها ، امداد خودرو به یکی از ضروری ترین خدمات در سراسر جهان تبدیل شده است. حال این خدمات ممکن است توسط شرکت های خودرو سازی برای امداد رسانی به خودروهای تولید شده ود باشد و یا توسط شرکت هایی که منحصرا با هدف امداد رسانی به خودروها ایجاد شده اند ، انجام شود. در هر صورت امداد خودرو ها باید مجوز این کار را داشته باشند و به این منظور کارت شناسایی معتبر داشته باشند.

امداد خودرو کامیاران

امداد خودرو کامیاران در استان کرمانشاه معتبرترین کارشناسان با کیفیت ترین خدمات حمل اتومبیل به تمام نقاط کشور با بیمه و بارنامه رسمی، در امداد خودرو کامیاران اعزام سرویس خودرو در محل با لوازم یدکی دیاگ بصورت شبانه روزی ، سرویس خودرو در محل استان کرمانشاه بهترین و حرفه ای ترین تیم سرویس خودرو در محل کامیاران در اختیار امداد خودرو کامیاران می باشد مجهز به مجتمع تعمیرگاهی ، صافکاری ، نقاشی ، مکانیکی ، تنظیم موتور ، کلیدساز و تراشکار با کادری متخصص ، مجرب و متعهد

خدمات امداد خودرو کامیاران

 • جابجایی خودرو شما به راحتی: جابجایی خودرو با نیسان چرخگیر به راحتی و آسان ترین حالت ممکن
 • پشتیبانی کامل در هر زمان و مکان: ارائه بهترین خدمات، در سرعترین زمان و پیدایش نقص فنی خودرو و رفع آن
 • افراد متخصص و مجرب: بهره گیری از مجرب ترین و متخصصان این زمینه با هدف جلوگیری از زینه های اضافی
 • استفاده از قطعات اصلی: استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و بروزترین امکانات و همچنین استفاده از لوازم یدکی اصلی
 • صرفه جویی در زمان: صرفه جویی در زمان را با یدک کش کامیاران می توانید تجربه کنید .
 • سرویس خودرو در محل: اعزام سریع افراد ( سرویس خودرو در محل ) در کمترین زمان به محل موردنظر

یدک کش کامیاران

برخی از مشکلاتی که خودرو ممکن است به آن دچار شود مانند پارگی تسمه تایم ، مشکلات جعبه‌دنده ، از کار افتادگی واشر سرسیلندر، خرابی سیستم تعلیق و … به گونه ‌ای است که برای رفع مشکل نیاز به تعمیر اساسی خودرو وجود دارد.

برای تعمیر اساسی در مرحله اول تعمیرکار نیاز به چند روز زمان و در مرحله دوم ابزار کامل دارد و حتی ممکن است نیاز به تراشکاری و …. باشد. این عوامل باعث می‌شود که تعمیر خودرو را در محل نتوان انجام داد و خودرو را به اولین تعمیرگاه معتبر توسط خودروبر و یدک کش انتقال داد.

برای کسانی که دارای اتومبیل هستند ، همراه داشتن شماره تماس یدک کش واجب میباشد ، همانطور که برای خودرو داشتن بنزین اجتناب ناپذیر است. با استفاده از خدمات یدک‌ کشی امداد خودرو کامیاران از وارد شدن هر نوع آسیب به خودرو و رکاب‌ های خودروی تان جلوگیری کنید و از این پس در هر ساعتی از شبانه روز که به آن نیاز داشتید ، با ما تماس بگیرید .

خودروبر شبانه روزی کامیاران

ما در طول ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته شبانه روز، آماده ایم تا انواع مختلف خدمات امدادی را برای شما مسافران عزیز قرار دهیم. امداد خودرو کامیاران شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادخودرو کرمانشاه و کامیاران همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

خودروبر کفی کامیاران | 09181559400

درصورت عدم امکان اندازی خودرو در محل حمل انواع خودرو با شیوه های نوین و استاندارد توسط امداد خودرو کامیاران در طول 24 ‏ساعت شبانه روز ، انجام می شود. ‏با توجه به نوع خودروی توقیفی و شرایط محیطی ، ناوگان حمل و نقل شامل انواع خودرو سوار و ‏خودروبر ، عملیات امداد رسانی و یدک کشی خودرو را در سطح استاندارد های جهانی انجام می دهند.‏

درخواست امداد خودرو : 09181559400

یدک کش و امداد خودرو کامیاران

حمل ماشین با جرثقیل کامیاران

امداد خودرو کامیاران با کادری با تجربه به همراه امکانات و لوازم یدکی کامل آماده امداد رسانی به تمام خودرو های داخلی و وارداتی می باشد. یدک کشی خودرو ، دارای کادری مجرب و دستگاه های امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست. کلیه خدمات امداد خودرو کامیاران به صورت GPS و آنلاین بوده و امداد گران ما در سریع ترین زمان در کنار شما می باشند.

چرا امداد خودرو کامیاران

 1. حمل و نقل آسوده و کیفیت خدمات کامیاران
 2. مشتری مداری و جلب رضایت مشتری هنگام امداد رسانی
 3. حضور سریع در محل
 4. امداد گران متخصص و مجرب
 5. مشاوره رایگان در رابطه با خودرو شما توسط امداد خودرو
 6. خدمات امداد خودرو در هفت روز هفت

شماره امداد خودرو کامیاران

اگر فکر می کنید تا وقتی که خودروی شما دچار مشکل جدی نشود و این مشکل منجر به روشن نشدن خودرو شود، نیاز به امداد خودرو کامیاران و تعمیرگاه ندارید. سخت در اشتباه هستید، تعمیرات جزئی و منظم می تواند برای خودروی شما بسیار مفید باشد و از بروز هر گونه حوادث ناگوار و خطر آفرین پیشگیری کند.

ضمن اینکه اگر تا بزرگ تر و جدی تر شدن مشکلات خودروی تان دست نگه دارید. بعد ها باید هم هزینه ی بسیار بیش تری برای رفع مشکل آن پرداخت کنید و هم زمان بسیار زیادی را از دست خواهید داد.

09181559400

توصیه های مهم امداد خودرو کامیاران

 • هرگز هنگام گرم بودن و یا روشن بودن موتور، درب رادیاتور حودرو را بار ننمایید، زیرا در این صورت سیستم رادیاتور بعضی از خودرو ها نیاز به هواگیری مجدد خواهد داشت .
 • قبل از سفر از خوب بودن شرایط آب و هوایی اطمینان حاصل نمایید.
 • حتما از سالم بودن چراغ های مه شکن و همراه داشتن زنجیر چرخ قبل از شروغ مسافرت اطمینان حاصل نمایید.
 • از نشاندن کودکان خردسال در صندلی جلوی خودرو اکیدا پرهیز نمایید.
 • از عملکرد و کارایی سیستم ترمز و دستی خودرو قبل از حرکت اطمینان حاصل کنید.
 • در سطوح لغزنده جاده هنگام بالا بودن سرعت از تعویض ناگهانی به دنده های سنگین خودداری کنید.

مکانیکی سیار کامیاران

مکانیکی سیار از خدمات خودروبر کامیاران می باشد. امدادخودرو سیار کامیاران کرمانشاه با سیستمی هدفمند در سراسر ایران آماده ارائه خدمات مکانیکی سیار می باشد. خدمات مکانیکی سیار شامل تعمیر انواع خودرو های ایرانی و خارجی در محل است. در صورت نیاز قطعات خودرو به صورت اصلی در محل تعویض می گردد.


در صورت نیاز به خدمات یدک کشی خودرو ، یدک کشی و امداد سیار توسط گروه خدمات امدادی کامیاران با شماره زیر تماس حاصل نمایید .

09181559400