دسته‌ها
گیلان مناطق تحت پوشش

خودروبر و امداد خودرو فومن – 09197839188

فومن کجاست؟

اگر اهل شمال‌گردی باشید، حتماً می‌دانید فومن کجاست.

شهرستان فومن از شمال به شهرستان‌های ماسال و صومعه سرا، از جنوب و جنوب غربی به اردبیل و زنجان و از سمت شرق به شهرستان شفت محدود ‌‌می‌شود.

این منطقه از دیرباز در وسعتی بسیار وسیع به کشت سیر موسوم بوده است، در نام‌گذاری از واژه فوم به معنای سیر استفاده شده است.

در شهر فومن آب‌وهوای معتدل مرطوب خزری انتظار شما را می‌کشد. این یعنی اینکه در همه فصل‌های سال می‌توان به فومن سفر کرد.

البته بیشتر مسافران فصل بهار و اوایل تابستان را برای سفر به این شهر انتخاب می‌کنند. هرچند در پاییز هم فومن شهری سراسر رنگ و زیبایی می‌شود.

درباره امداد خودرو فومن

خدمات امداد خودرو شرکت خودروبر 1893 درفومن

ممکن است با داشتن خودروی جدید یا قدیمی به صورت ناگهانی دچار نقص فنی شوید. در این حین اگر در نقطه ای از کشور هستید می‌توانید از خودروبر شرکت خودروبر 1893 استفاده کنید.

یکی از مجموعه‌های معتبر در زمینه امدادی، خودروبرکفی شرکت خودروبر 1893 است که این مجموعه با داشتن کادر تخصصی قادر است سرویس‌های مختلفی را به صاحبان خودرو به صورت آنی ارائه دهد.

تعمیر و تعویض قطعات انواع خودروهای خارجی و داخلی از جمله خدمات این مجموعه معتبر است.

مجموعه خودروبر شرکت خودروبر 1893 با داشتن کادر متخصص و مجرب و بهره‌گیری از مکانیک‌های حرفه‌ای توانسته است نیاز صاحبان خودرو را به راحتی تامین نماید.

امداد خودرو فومن

ارائه سرویس و خدمات به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل ،حمل خودرو با قیمت و نرخ کرایه مناسب به فومن، حمل خودروی صفر یا تصادفی به صورت تضمینی،خودروی خود را به ما بسپارید و دیگر نگرانی نداشته باشید.

ما همراه با رانندگان مجرب و ماشین های حمل استاندارد و مجهز خودروی، شما عزیزان را به مقصد مورد نظر حمل می کنیم .خودروبر فومن را به بهترین نحو و در کوتاه ترین زمان انجام می دهیم. همواره در تلاش هستیم که خدمات خود را به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت کاری ارائه دهیم.

اهداف امدادخودرو فومن

  • پوشش تمام مناطق شهری و بین شهری
  • پوشش خبری در زمینه امداد رسانی در راه ماندگان
  • ایجاد اشتغال و استفاده از افراد خلاق
  • ارائه سیستم برای سازماندهی کلیه خدمات حمل خودرو فومن
  • شفاف سازی نرخ خدمات و کیفیت خدمات
  • امداد رسانی به کلیه خودروهای سبک و سنگین تصادفی معیوب و نیازمند
  • توزیع انواع قطعات اتومبیل سبک و سنگین
  • امداد رسانی در سطوح و مجورهای استان در سرتاسر کشور

امداد خودرو ۲۴ساعته فومن 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته فومن شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در فومن همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد فومن

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو فومن 1893

امدادخودرو فومن برای آسایش شما همشهریان عزیز در فومن در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در فومن انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.