دسته‌ها
اردبیل مناطق مناطق تحت پوشش

خودروبر ارزان گرمی

خودروبرکفی ارزان گرمی یک شركت معتبر در یدک کشی خودرو ، امداد خودرو و تعمیر در محل است. خودروبر گرمی دارای انواع متعددی خودروهای مخصوص یدک کشی خودرو شامل خودروبر كفی هیدرولیک در وزن های سه و پنج تن، نیسان جرثقیل دار و نیسان چرخگیر است. بنابراین امكان حمل و جابجایی انواع خودرو در خودروبر گرمی وجود دارد.

رانندگان حرفه ای، پرسنل آموزش دیده و با اخلاق و خودروهای مجهز به تجهیزات ایمنی از دیگر مشخصات بارز تریلی خودروبر ارزان است. خودروبر گرمی متعهد می شود كه همه خودروها در كمال صحت و سلامت، به مشتری ارائه شود.

شماره خودروبر گرمی

همانطور كه می دانید، خودروبر ارزان انواع مختلفی دارد كه هر یك كاربرد متفاوتی داشته و برای شرایط مشخصی تعریف شده اند. بنابراین با دریافت مشاوره از واحد ارائه دهنده خدمات می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی كنید. همین حالا از طریق شماره خودروبر گرمی با ما تماس بگیرید.

09116011253

خدمات خودروبر گرمی

خدمات در محل مشتری و خدمات تعمیرات خودرو از لحاظ مختلف و خدمتی ویژه به بانوان در حال ارائه به مشترکین و همو طنان می باشد (باتری سازی ،سرویس خودرو در محل ،و یدکش تا اولین تعمیرگاه )مشاوران و کارشناسان ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی جهت رفع مشکلات و نقایص خودرو هستند.مشاوران و کارشناسان مجرب شرکت قادر هستند به صورت تلفنی و راهنمایی به رفع خودرو بپردازند.

اهداف خودروبر ارزان گرمی

 • ارائه سیستم برای سازماندهی کلیه خدمات یدک کشی خودرو
 • افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امداد خودرو
 • آسودگی خیال مشتریان از بابت یدک کشی خودرو های خود
 • ارایه خدمات متنوع خودروبر به کاربران در سراسر ایران
 • ارایه خدمات یدک کشی خودرو لوکس برای کاربران
 • یدک کشی خودروهای گران قیمت شما به سراسر ایران
 • اعزام مکانیک در محل به صورت شبانه روزی
 • امداد خودروی جاده ای شبانه روزی گرمی

ما با استفاده از دستگاه GPS موقعیت تمام امدادگر ها را بررسی می کنیم و هر نقطه ای شما نیاز به امدادگر داشتید نزدیکترین امدادگر برای شما ارسال می شود. خدمات امدادی ما شبانه روز است. اگر نیاز به امدادگر فوری دارید فقط با ما تماس بگیرید حداکثر 20 دقیقه کنار شما هستیم.

شرکت خودروبر 1893 از معتبرترین شرکت‌ ها با ۲۰ سال سابقه در حوزه خدمات امدادی است. ما به صورت ۲۴ ساعته با قیمت اتحادیه آماده انجام خدمات امدادی به شما همشهریان هستیم.

خودروبر و امداد خودرو ارزان گرمی

شرکت خودروبر 1893 طی۲۰ سال تجربه در امداد خودرو شهر گرمی توانسته است تیمی مجرب و کارکشته را جمع کند. امداد خودرو گرمی خدمات مکانیکی سیار و یدک کشی خودرو را با بالاترین کیفیت به امداد خواهان عزیز در سرتاسر گرمی ارائه میدهد.

در هر جایی که باشید میتوانید با شماره خودروبر ارزان گرمی به شماره 09116011253 تماس حاصل نمایید. در کمترین زمان خود را به محل شما می رسانیم

امداد خودرو گرمی

ماشین‌ها خراب می‌شوند، لاستیک‌ها پاره می‌شوند، چراغ‌ها از کار می‌افتند، باتری‌ها می‌میرند، سوخت تمام می‌شود، چرخ‌ها گیر می‌کنند، حیات وحش از جاده عبور می‌کند و کلیدها در داخل قفل می‌شوند. انواع تصادفات و حوادث جاده ای هر روز اتفاق می افتد و هیچ وقت در زمان مناسبی نیست.

بهترین کمک های جاده ای سریع و موثر است. ما دائماً در تماس هستیم و در صورت امکان، اولویت را برای حل مشکل در محل قرار می‌دهیم، بنابراین می‌توانید با خیال راحت با ماشین شخصی خود به جاده ادامه دهید و حتی از سفر به تعمیرگاه خودرو صرفه‌جویی کنید.

ما بلافاصله خودروی شما را برای تعمیر می کشیم و مطمئن می شویم که شما و مسافرانتان می توانید با خیال راحت به مقصد خود ادامه دهید. وقتی به ما نیاز دارید ما آنجا هستیم فقط کافیست تماس بگیرید

یدک کش ارزان

خودروبر و یدک کش به خودروهایی با ابزارآلات خاص که بر روی آنها تعبیه ‌شده اطلاق می شود، این ماشین ‌آلات جزو ابزارهای کاربردی و لازم در خدمت شرکت های امداد خودرو و شرکت های معتبر خدمات امداد جاده قرار دارد.

از انواع خودروبر و یدک کش جهت جابجایی وسایل نقلیه نظیر ماشین و موتور، خودرو های آسیب‌ دیده از تصادف و یا خودروی گرفتار در شرایط جوی نامناسب و یا خودروهایی که دچار نقص فنی و عدم توانایی برای ادامه مسیر شده استفاده می شود. وظیفه یدک کشی خودرو معیوب و خراب به تعمیرگاه یکی از خدماتی است که توسط خودروبر ها انجام می شود.

خدمات امداد خودرو

خدمات ما شامل:

 1. یدک کشی خودرو با یدک کش
 2. کفی
 3. نیسان چرخگیر
 4. سرویس خودرو در محل
 5. باطری به باطری
 6. پنچرگیری
 7. امداد سوخت رسانی ( بنزین ) سیار است.
  خودروبر شرکت خودروبر 1893 بر تمامی اعمال امداد گران خود نظارت کامل دارد و تمام فعالیت امدادگر ها را بررسی تا هزینه طبق استاندارد و خدمات با بهترین کیفیت انجام شود.

خودروبرکفی گرمی چگونه عمل می کند؟

چنانچه در جاده ماشین شما دچار نقص فنی شد ، اولین چیزی که به ذهنتون خطور میکنه اینه که بهتره در کاپوت ماشین رو باز کنم و ببینم می شه اون رو تعمیر کرد و فعلا راه افتاد یا نه . بعد از اینکه در کاپوت رو باز کردین ، آرزو میکنید که ای کاش از مکانیک خودرو بیشتر اطلاع داشتید ، یا شاید یه کاربلد الان کنارتون بود . اینجاست که باید یاد بهترین امداد خودرو در گرمی بیافتید . با شماره ما تماس بگیرید (09116011253 ، 09333537471 ) ما شما رو راهنمایی میکنیم تا اول بتونید اگر ایراد ماشینتون جزئی هست ، خودتون اون رو راه بندازید، ولی اگر کار از این حرفا گذشته بود و نیاز بود که ماشینتون به یک تعمیرگاه معتبر و خوب حمل بشه ، ما بهترین گزینه ها رو برای امداد خودرو ماشینتون در گرمی ارائه میکنیم پس همیشه در سفر ، امداد خودرو شرکت خودروبر 1893 یادتون باشه.