دسته‌ها
زنجان مناطق تحت پوشش

خودروبر و امداد خودرو آب بر

شهر آب بر، مرکز شهرستان طارم یکی از دیدنی های استان زنجان است

جمعیت این شهر بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۰، برابر با ۶٫۷۲۵ نفر بوده است.این شهر دارای دیدنی های بسیار و طبیعتی بکر است؛

از جاهای دیدنی آب میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

روستای گردشگری شیت
مناطق ییلاقی دیزاب
امامزادگان هاشم و عوف (ع)
امامزاده جعفر (ع)
منطقه توریستی خانسر و جورکان واقع در ضلع شمال شرقی آب بر
آتشکده پیرهمدان
باغات زیتون
بقعه تاریخی پیرهمدان (پیر احمدان)
منطقه شیرین سو
آبشار وزنه سر
غار خرمنه سر
امام زاده اسماعیل قوهیجان بقعه امام زاده حیدر گیلوان

امداد خودرو شرکت خودروبر 1893 معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر آب بر  از اهداف اصلی امدادخودرو شرکت خودروبر 1893  ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات یدک کشی خودروشرکت خودروبر 1893 شامل یدک کش آب بر، خودروبر آب بر، کفی آب بر، سرویس خودرو در محل آب بر،  باتری به باتری و پنچرگیری در آب بر می باشد.

همکاران ما در امداد خودرو سراسری در شهر آب بر صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده انجام خدمات امدادی به شما همشهریان هستیم.

خدمات امداد خودرو شرکت خودروبر 1893آب بر

ممکن است با داشتن خودروی جدید یا قدیمی به صورت ناگهانی دچار نقص فنی شوید. در این حین اگر در نقطه ای از کشور هستید می‌توانید از خودروبر شرکت خودروبر 1893 استفاده کنید.

یکی از مجموعه‌های معتبر در زمینه امدادی، خودروبرکفی شرکت خودروبر 1893 است که این مجموعه با داشتن کادر تخصصی قادر است سرویس‌های مختلفی را به صاحبان خودرو به صورت آنی ارائه دهد.

تعمیر و تعویض قطعات انواع خودروهای خارجی و داخلی از جمله خدمات این مجموعه معتبر است.

مجموعه خودروبر شرکت خودروبر 1893 با داشتن کادر متخصص و مجرب و بهره‌گیری از مکانیک‌های حرفه‌ای توانسته است نیاز صاحبان خودرو را به راحتی تامین نماید.

درباره امداد خودرو آب بر

مهمترین توصیه های یدک کشی خودرو آب بر:

1: هرگز هنگام گرم بودن و یا روشن بودن موتور، درب رادیاتور حودرو را بار ننمایید، زیرا در این صورت سیستم رادیاتور بعضی از خودرو ها نیاز به هواگیری مجدد خواهد داشت و همچنین به خاطر بالا بودن دمای آب احتمال سوختگی برای شما وجود دراد.

2: ضرورت همراه داشتن ابزار و وسایل مهم و حیاتی در خودرو.

3: حتما از سالم بودن چراغ های مه شکن و همراه داشتن زنجیر چرخ قبل از شروغ مسافرت اطمینان حاصل نمایید.

4: از عملکرد و کارایی سیستم ترمز و دستی خودرو قبل از حرکت اطمینان حاصل کنید.

5: در سطوح لغزنده جاده هنگام بالا بودن سرعت از تعویض ناگهانی به دنده های سنگین خودداری کنید.

6: در جاده های شلوغ و پر ترافیک فاصله ایمنی با خودروهای جلویی را رعایت نمایید.

7: در صورت استفاده از داروهایی که هوشیاری شما را کاهش میدهند اکیدا از رانندگی خودداری نمایید.

8: از وجود آپار چرخ و زاپاس خودرو ثبل از شروع سفر اطمینان حاصل نمایید.

9: قبل از شروع مسافرت از سطح روغن های خودرو اطمینان حاصل نمایید

امداد خودرو آب بر

در بعضی از شرایط زمانی که با خودرویمان در حال حرکت به مقصدی یا مسافرتی هستیم، خودروی ما دچار نقص فنی میشود که امکان راه اندازی مجدد آن از عهده ما خارج است و یا به دلیل نبودن امکانات و تجهیزات مخصوص قادر به راه اندازی مجدد خودرو و تعمیر آن نیستیم.

در این صورت بهترین راه برای برطرف کردن مشکل و راه اندازی مجدد خودرو تماس گرفتن با گروه امدادی یدک کش آب بر یا نزدیک ترین مرکز امدادرسانی خودروبر آب بر است تا در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرویی و رفع نقص فنی خودرو در محل حاضر شوند.

خدمات امداد 1893

 1. حمل خودرو با خودروبر | هزینه حمل خودرو
 2. ارسال خودرو ازآب بر به تمام شهرستان ها
 3. خودروبر به تمامی نقاط کشور
 4. انواع روش های حمل خودرو
 5. حمل با انواع خودروبر
 6. جابجایی با خاور و کامیونت
 7. انتقال با تریلی
 8. حمل خودرو تصادفی و صفر کیلومتر و کارکرده
 9. نکات مهم قبل از حمل خودرو
 10. کمترین تعرفه حمل خودرو با خودروبر
 11. عوامل موثر بر هزینه باربری
 12. بیمه نامه حمل خودرو با خودروبر
 13. شرایط عمومی و اختصاصی حمل خودرو
 14. مشاوره رایگان حمل خودرو با خودروبر

امداد خودرو آب بر

عوامل زیادی می تواند باعث شود تا شما از خدمات امداد خودرو استفاده کنید. در هر صورت می توان گفت که خدمات امداد خودرو از زمانی که خودروی شما خرابی و نیاز به تعمیر را در خودروی خود احساس می کنید و تا زمانی که خودروی شما رفع ایراد شود ادامه پیدا می کند.

در واقع امداد خودرو برای رفع ایراد خودروی شما ارسال می شود و در صورتی که خودروی شما نیاز به تعمیرات سطحی داشته باشد، تمامی خدمات توسط کارشناس انجام می شود و اگر خودروی شما نیاز به قطعه جدیدی نداشته باشد، قطعا این کار توسط امداد خودرو انجام داده خواهد شد.

خودروبر 1893  قدیمی ترین ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه حمل خودرو و خودروبر با ارزانترین قیمت و به صورت شبانه روزی و بالاترین سطح کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است ،

در زیر برخی از خدمات ما ذکر شده است :

۱- حمل خودرو صفر
۲- امداد خودرو
۳- خودروبر انواع خودرو لوکس و کلاسیک
۴- دارای انواع مختلف خودروبرها اعم از کامیونت حمل خودرو، نیسان و …
۵- جرثقیل حمل خودرو
۶- یدک کش خودرو در آب بر
۷- خودروبر ماشین تصادفی (حمل خودرو تصادفی)
۸- حمل خودرو

خدمات امداد خودرو آب بر

شما می توانید از این خدمات در هر جایی که خودروی شما نیاز به تعمیرات داشته باشد استفاده کنید. خودرویی که امداد خودرو از آن استفاده می کند، یدک کش بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن برای حمل خودروی خود تا نزدیک ترین یا بهترین مکانیک مدنظرتان استفاده کنید.

انواع خودروبر آب بر

 • خودروبر جرثقیل دار: تشکیل شده از ماشین ۶ تن کفی با کفی هیدرویک قابل حرکت که خودرو آسیب دیده روی کفی قرار گرفته و به مقصد مورد نظر انتقال می یابد.
 •  چرخگیر: یا همان یدک کش که از نام آن نیز پیداست چرخگیر است یعنی با جرثقیلی که در پشت دارد چرخهای جلوی خودرو آسیب دیده را بلند کرده و آن را جابه جا می کند.
 • خودروبر کامیونت :همانند خودروبر جرثقیل دار می باشد ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل نمی باشد که در نتیجه این خودروبر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد و خودروی موردنظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد. خودروبر کامیونت معمولا برای مصافت های طولانی به کار گرفته می شود.

حمل خودرو در آب بر

درصورت عدم امکان راه اندازی خودرو در محل ، حمل انواع خودرو با شیوه های نوین و استاندارد توسط ناوگان امدادی در طول ۲۴ ‏ساعت شبانه روز، انجام می شود.‏ با توجه به نوع خودرو متوقف شده و شرایط محیطی، ناوگان حمل شامل انواع خودرو سوار و ‏خودرو بر، عملیات امداد رسانی و حمل را در سطح استانداردهای جهانی انجام می دهند.

نیسان چرخگیر

وظیفه حمل خودرو آب بر چیست؟

بهتر است با وظایف خودروبر ها و حمل خودرو آب بر آشنا شوید تا بتوانید در صورت بروز هر یک از مشکلات یا نیازها زیر، با خودروبر آب بر تماس بگیرید:

 • حمل خودرو های مسابقه ای آب بر
 • جابه جایی خودروهای خرابی که دچار نقص فنی شده‌اند.
 • حمل و نقل خودروهای تصادفی
 • انتقال تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی
 • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس
 • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده
 • انتقال خودروهای فرسوده

قیمت خودروبر آب بر

یکی از مهمترین دغدغه های افراد، هزینه یا نرخ کرایه خودروبرآب بر است. به طور کلی نمی‌توان هزینه یا نرخ ثابتی برای خودروبر ها عنوان کرد. زیرا در تعیین نرخ کرایه آن‌ها، عواملی مانند مسافت و نوع خودرو دخیل است. همچنین تک ظرفیتی با چند ظرفیتی بودن خودروی شما نیز در تعیین نرخ دخیل است.

همچنین اگر حمل خودروی شما دارای دو مقصد باشد کرایه آن افزایش می‌یابد. اما اگر مسافت طی شده زیاد نباشد، یقیناً قیمت کمتری از شما دریافت خواهد شد. بهتر از جهت کسب اطلاعات دقیق در این رابطه با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.


در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.


امداد خودرو ۲۴ساعته آب بر 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته آب بر شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما درآب بر همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد آب بر

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو آب بر 1893

امدادخودرو آب بر برای آسایش شما همشهریان عزیز در آب بر در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در آب بر انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.