دسته‌ها
گیلان مناطق تحت پوشش

خودروبر ، امدادخودرو و یدک کش رودبار – 09197839188

اين شهر از شهرهای كوهپايه ای گيلان است و بر دامنه كوههای البرز و تالش ، در كناره رودخانه سفيد رود و در امتداد باغهای انبوه زيتون قرار دارد. اين موقعيت جغرافيايی منظره زيبايی را از تركيب شهر سازی و طبيعت بوجود آورده است. اين شهر يك شهر ميان راهی و عبوری است. به همين دليل بسياری از مسافران ضمن توقف كوتاه در آن به خريد محصول عمده رودبار يعنی زيتون و فراورده های آن می پردازند. آب و هوای اين شهر كه در جنوب استان گيلان واقع شده از نوع آب و هوای مديترانه ای است كه دارای زمستانهای معتدل و اندكی مرطوب و تابستانهای گرم و خشك می باشد.

شهرستان رودبار جنوبی‌ترین، وسیع‌ترین و متنوع‌ترین شهرستانِ استان گیلان در کشور ایران است. مرکز این شهرستان شهر رودبار است. شهرستان رودبار بخاطر داشتن باغ‌های زیتون شهرت فراوانی دارد. رودبار، از شمال به بخش سنگرشهرستان رشت، از جنوب شرق به شهرستان رودبار الموت از استان قزوین، از خاور به شهرستان سیاهکل و شهرستان رودسر و از باختر به شهرستان شفت و از جنوب غرب به شهرستان طارم علیااستان زنجان و بخش طارم سفلی استان قزوین می‌رسد.


امداد خودرو ۲۴ساعته رودبار 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته رودبار شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در رودبار همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد رودبار

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو رودبار 1893

امدادخودرو رودبار برای آسایش شما همشهریان عزیز در رودبار در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در رودبار انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.