دسته‌ها
گیلان مناطق تحت پوشش

شماره امداد خودرو رستم آباد – 09197839188

امداد خودرو و خودروبر رستم آباد با کادری با تجربه به همراه امکانات و لوازم یدکی کامل آماده امداد رسانی به تمام خودرو های داخلی و وارداتی می باشد. یدک کشی خودرو ، دارای کادری مجرب و دستگاه های امدادی بروز با تکنولوژی دنیا بدون کوچکترین نقص در خدمات و در همه جا همراه شماست.

کلیه خدمات امداد خودرو رستم آباد به صورت GPS و آنلاین بوده و امداد گران ما در سریع ترین زمان در کنار شما می باشند.

شماره امداد خودرو رستم آباد

09197839188

امداد خودرو رستم‌آباد

خدمات امداد خودرو رستم آباد می‌تواند در صورت بروز مشکلات فنی در خودروی شما به شما کمک کند. از رفع مشکلات تعمیراتی تا کمک در مورد باطری ضعیف و راهنمایی در مسیر، این خدمات می‌توانند به شما در سفر آسوده‌تر کمک کنند. حتماً از خدمات امداد خودرو استفاده کنید و آرامش خاطر خود را حفظ کنید.

خدمات امداد خودرو رستم آباد

 1. خدمات حمل به وسیله شرکت معتبر و دارای مجوز صورت پذیرد
 2. اوگان جابجایی متناسب با وسیله نقلیه شما انتخاب و ارسال گردد
 3. ماشین دارای کارت هوشمند باشد
 4. راننده دارای کارت سلامت باشد
 5. برای یدک کشی خودرو بارنامه معتبر و دولتی صادر گردد
 6. ماشین متناسب با ارزش واقعی آن بیمه و بارنامه دولتی گردد
 7. کرایه امداد خودرو پیش از اعزام وسیله نقلیه تعیین و توافق گردد

شماره خودروبر رستم آباد

شرکت خودروبر 1893 رستم آباد دارای مجوز رسمی از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و همچنین سازمان صنعت، معدن و تجارت بوده که همواره و در طول شبانه روز آماده ارائه خدمات به مسافران و کاربران جاده‌ای در سطح محور‌های مواصلاتی رستم آباد می باشد.

تیم امدادی ما بصورت ۲۴ ساعته در خدمت تمامی همشهریان گرامی می باشد.فقط کافیست شماره خودروبر رستم آباد را به خاطر داشته باشید تا با آرامش به مقصدتان برسید .

خدمات حمل و نقل خودروبر

یدک کشی خودرو درون شهری

چنانچه خودرو خود را برای تعمیر در کارگاهی درون شهری برده‌اید و برای بازگشت به خانه نیاز به یدک کشی خودرو دارید، خدمات حمل و نقل خودروبر به شما کمک می‌کند. با استفاده از تجهیزات مخصوص و تیم کاری حرفه‌ای، خودرو شما به سرعت و به ایمنی به مقصد مورد نظر منتقل می‌شود.

یدک کشی خودرو بین شهری

چنانچه برنامه‌ای برای سفر بین شهری دارید و نیاز به یدک کشی خودروتان دارید، خدمات حمل و نقل خودروبر به شما کمک می‌کند تا خودروتان را با ایمنی و به مقصد مورد نظر برسانید. با استفاده از تجهیزات مناسب و رانندگان حرفه‌ای، خودرو شما در مسیر بهینه و با دقت به مقصد نهایی منتقل می‌شود.

یدک کش رستم آباد | 09197839188

دوستان عزیزی که در رستم آباد زندگی میکنند می توانند با خدمات ویژه کار خود را با خیال راحت به شرکت امداد خودرو رستم آباد بسپارند. یدک کش رستم آباد معتبرترین شرکت یدک کشی خودرو سراسری و همچنین تعمیر در محل رستم آباد می باشد.

تلفن تماس یدک کش رستم آباد

برای کسانی که دارای اتومبیل هستند، همراه داشتن شماره تماس یدک کش امدادخودرو واجب میباشد، همانطور که برای خودرو داشتن بنزین اجتناب ناپذیر است. با استفاده از خدمات یدک‌ کش رشت و رستم آباد از وارد شدن هر نوع آسیب به خودرو و رکاب‌ های خودروی تان جلوگیری کنید و از این پس در هر ساعتی از شبانه روز که به آن نیاز داشتید، با ما تماس بگیرید.

باید بدانید که قیمت های یدک کش امداد خودرو شرکت خودروبر 1893 پایین و مناسب می باشد و حضور امداد گران در محل شما در کم تر از نیم ساعت می باشد که این یک امتیاز بسیار بزرگ محسوب می شود .

یدک کشی خودرو در ایران اهمیت فراوانی دارد شما به علت های مختلف اعم از خرابی خودرو و یا تصادف برای رساندن خودرو به مقصد از خودروبر استفاده می کنید.

خدمات جرثقیل یدک کش

 • جابجایی کانکس های اداری ، صنعتی و انواع کاتینر
 • یدک کشی خودرو به مراکز بیمه و نمایندگی‌ها
 • یدک کشی خودرو خراب شده به تعمیرگاه
 • حمل و نقل دستگاه های صنعتی
 • نگهداری محموله های معلق
 • حمل و نقل دستگاه های بیمارستانی
 • حمل و نقل بارهای سنگین

شماره امدادخودرو رستم آباد

09197839188

امداد خودرو رستم آباد

خودروبر رستم آباد

از مهمترین خدمات خودروبر رستم آباد ، اعزام سرویس خودرو در محل است که وظیفه ما عیب‌یابی و تعمیر انواع خودروهای ایرانی و خارجی است. مجموعه خودروبر رستم آباد به کمک تعمیرکاران زبده و حرفه ای به صورت ۲۴ ساعته قادر به ارائه خدمات مرتبط با تعمیرات مکانیک خودرو در محل شما می باشند، این خدمات در تمام مناطق رستم آباد قابل انجام است.

خودروبر رستم آباد سعی دارد با ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شما شهروندان عزیز خدمت کند . خدمات ما شامل یدک کشی ، سرویس در محل ، پنچرگیری در محل ، سوخت رسانی سیار می باشد. شما همشهریان میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز با خودروبر رستم آباد در ارتباط باشید تا در سریع ترین زمان ممکن در هر کجا که هستید، امدادگران ما مشکل شما را بطرف کنند.

یدک کشی خودرو لوکس در رستم آباد

جابجایی اتومبیل های لوکس نیاز به مهارت و تجربه خاصی دارد. طبیعی‌است که با بالا رفتن قیمت روز افزون خودرو ، حساسیت مشتریان هم برای حمل و نقل اتومبیل هایشان بالا برود.

امداد خودرو رستم آباد با ارائه خدمات امدادی خودرو و اضطراری انواع خودرو های ایرانی و خارجی و سرویس خودرو در محل و اعزام یدک کش در رستم آباد ، خدمات امداد خودرو در محل به صورت تخصصی و خدمات تعمیرات خودرو از لحاظ مختلف پای به این حوضه نهاده است و آمادگی خود را برای یک خدمات تخصصی و حرفه ای اعلام می دارد.

تماس با خودروبر

چنانچه خودروی شما در جاده های رستم آباد به هر دلیل دچار نقص فنی شد و دیگر حرکت نکرد و یا در هنگام حرکت صدای غیرعادی داشت، تماس با خودروبر رستم آباد می تواند چاره ساز باشد.

در هر ساعت از شبانه روز در هر نقطه از رستم آباد که هستید در صورت نیاز به کمک با شماره زیر تماس خودروبر رستم آباد تماس بگیرید زیرا این شرکت به صورت شبانه روزی در حال فعالیت بوده و نیروهای خود را به صورت متمرکز در تمامی مناطق رستم آباد مستقر کرده است.

هزینه امداد خودرو رستم آباد

هزینه دریافتی برای امداد خودرو رستم آباد بر اساس خدمات مربوطه تعیین می شود. به عنوان مثال در صورت آسیب خودروی شما، ابتدا مکانیک خودروی شما را بازدید می کند. سپس بر اساس مشکل خودرو ، قیمت آن را به شما اعلام می کند.

همچنین یدک کش نیز برای محاسبه قیمت فاصله خودرو تا فاصله مقصد را می سنجد. بنابراین به طور کلی می توان گفت که تعرفه خودروبر رستم آباد بر اساس فاکتورهایی از جمله نوع خرابی خودرو ، محل خرابی خودرو ، میزان خدمات و … بر روی قیمت امداد خودرو تاثیر می گذارد.

چنانچه وسیله نقلیه شما قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعته با خودروبر رستم آباد تماس بگیرید و همکاران ما در خودروبر رستم آباد در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما همشهریان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره های ما در امداد خودرو رستم آباد تماس بگیرید .

09197839188