دسته‌ها
مازندران مناطق تحت پوشش

خودروبر و امداد خودرو سی سنگان

سی سنگان کجاست؟

هنگام گذر از جاده ی جنگل زیبای سی سنگان، که یکی از زیباترین جنگل‌های استان مازندران است شاهد یکی از بینظیرترین مناظر طبیعت خواهید بود ،چرا که در یک سمت خود آبی دریا و در سمت دیگر، درختان زیبا و سرسبز را می بینید که با تلاقی دو جاذبه‌ی زیبای طبیعت در کنار هم صحنه ای فوق‌العاده‌ را به تصویر کشیده است.

جنگل سیسنگان ، جنگلی است که در چهار فصل سال می‌توان به آن سفر کنید و در هر فصل از زیبایی بی نظیر آن بهره برد، از  سفید پوشی زمستان آن تا سرسبزی تابستان و بهار و زرد پوشی و برگریزان پاییز آن لذت برد.

توصیه های شرکت خودروبر 1893 برای فصل تابستان

قبل از هرکاری کولر خودرو را کاملا سرویس کنید شارژ گاز کولر خیلی مهم است و باید قبل از سفر چک شود رله فن های ماشین را چک کنید سیستم سنسور دما و آب ماشین را چک کنید.

بیشتر اوقات جوش آوردن ماشین مستقیما کار ماشین را به خدمات شرکت خودروبر 1893 منتهی میکند سرویس دوره ای خودرو فراموش نشود ،دریچه های خودرو را همیشه باز بگذاریدگاهی بسته شدن کامل اتاق خودرو منجر به ترکیدن شیشه ماشین میشود حتما ضد جوش و آب رادیاتور یدک همراه خود داشته باشید.

نیسان چرخگیر

خدمات امداد خودرو شرکت خودروبر 1893 سی سنگان

ممکن است با داشتن خودروی جدید یا قدیمی به صورت ناگهانی دچار نقص فنی شوید. در این حین اگر در نقطه ای از کشور هستید می‌توانید از خودروبر شرکت خودروبر 1893 استفاده کنید.

یکی از مجموعه‌های معتبر در زمینه امدادی، خودروبرکفی شرکت خودروبر 1893 است که این مجموعه با داشتن کادر تخصصی قادر است سرویس‌های مختلفی را به صاحبان خودرو به صورت آنی ارائه دهد.

تعمیر و تعویض قطعات انواع خودروهای خارجی و داخلی از جمله خدمات این مجموعه معتبر است.

مجموعه خودروبر شرکت خودروبر 1893 با داشتن کادر متخصص و مجرب و بهره‌گیری از مکانیک‌های حرفه‌ای توانسته است نیاز صاحبان خودرو را به راحتی تامین نماید.

قمیت خودروبر سی سنگان

قیمت خودروبر بر اساس شرایط مختلف قابل تغییر می باشد. از جمله مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت خودروبر، میزان مسافت موجود از محل خودرو تا تعمیرگاه است و همچنین نوع خودرو و وزن آن نیز بر روی قیمت خودروبر تاثیرگذار خواهد بود.

خودروبرها بایستی تحت نظارت اتحادیه و با قیمت مشخص و مصوب اتحادیه مشغول به فعالیت باشند. دریافت هرگونه وجه اضافه و خارج از عرف مصوب از صاحب خودرو، غیر مجاز میباشد.

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام میشود

  • فاصله بین مبدا و مقصد مهمترین فاکتور محاسبه هزینه حمل خودرو میباشد
  • نوع خودرو و میزان ارزش خودرو برای صدور بیمه و بارنامه
  • وضعیت خودرو وارداتی، داخلی، کلاسیک، تصادفی و خودروهای خاص ولاکچری
  • نوع جاده مسیر مبدا تا مقصد مثل مناطق کوهستانی یا اتوبانی برون شهری قیمت حمل خودرو متغیر می باشد.

امدادخودرو سی سنگان


امداد خودرو ۲۴ساعته سی سنگان 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته سی سنگان شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در سی سنگان همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد سی سنگان

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو سی سنگان 1893

امدادخودرو سی سنگان برای آسایش شما همشهریان عزیز در سی سنگان در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در سی سنگان انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.