دسته‌ها
تهران مناطق تحت پوشش

خودروبر ، امدادخودرو و یدک کش تهران

امداد خودروتهران

امداد خودرو تهران تمامی خدمات امدادی و یدک کشی خودرو سیار را برای تمام خودروهای داخلی و خارجی را انجام می دهد. از اهداف اصلی امدادخودرو تهران ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات یدک کشی خودرو تهران شامل : یدک کش  ، خودروبر  ، خودروبر کفی  ، سرویس خودرو در محل ، سوخت رسانی ( بنزین ) سیار، باتری به باتری و پنچرگیری  می باشد. همکاران ما در امداد خودرو سراسری در  به صورت ۲۴ ساعته و با قیمت اتحادیه آماده انجام خدمات امدادی به شما همشهریان هستیم.

خدمات امداد خودرو تهران

  1. استفاده از یک تعمیرکار باتجربه
  2. عدم نیاز به یدک کشی خودرو تا تعمیرگاه
  3. پشتیبانی خدمات
  4. گارانتی خدمت تعمیر خودرو
  5. صرفه جویی در زمان
  6. شفافیت در هزینه‌ها

خودروبر تهران

خودروبر تهران با بهره گیری از تیم حرفه ای و متخصص در زمینه ی نقل و انتقالات و همچنین ، سعی بر این دارد تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد. با اعزام امداد خودرو شرکت خودروبر 1893 توانسته است روند خدمت دهی خود را تسریع دهد تا از نگرانی های رانندگان هنگام مواجه شدن با خرابی های ناگهانی خودروی خود در جاده ها و خیابان ها جلوگیری کند

درخواست خودروبر

همواره در ثبت سفارش حمل ماشین به موارد ذیل توجه فرمائید:

خدمات حمل به وسیله شرکت معتبر و دارای مجوز صورت پذیرد
اوگان جابجایی متناسب با وسیله نقلیه شما انتخاب و ارسال گردد
ماشین دارای کارت هوشمند باشد
راننده دارای کارت سلامت باشد
برای یدک کشی خودرو بارنامه معتبر و دولتی صادر گردد
ماشین متناسب با ارزش واقعی آن بیمه و بارنامه دولتی گردد
کرایه امداد خودرو پیش از اعزام وسیله نقلیه تعیین و توافق گردد

یدک کشی خودرو تهران

حمل ماشین صفر کیلومتر از درب کارخانه یا نمایندگی به درب منزل یا محل مورد نظر شما ،حمل انواع ماشین کلاسیک و آفرودی از مبدا مورد نظر به مقصد اعلام شده از سوی مشتری ،حمل انواع خودرو های تصادفی به تعمیرگاه اینها بخشی از انواع مصارف مختلف در زمینه حمل ماشین هستند

 


امداد خودرو ۲۴ساعته تهران 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته تهران شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در تهران همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد تهران

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو تهران 1893

امدادخودرو تهران برای آسایش شما همشهریان عزیز در تهران در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در تهران انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.