دسته‌ها
تهران مناطق تحت پوشش

یدک کش تهران

تهران پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران است. این شهر با ۸٬۶۹۳٬۷۰۶ تن جمعیت، بیست و چهارمین شهر پرجمعیت جهان و پرجمعیت‌ترین شهر باختر آسیا به‌شمار می‌رود. کلان‌شهر تهران نیز دومین کلان‌شهر پرجمعیت خاورمیانه است

یدک کش تهران

کفی خودروبر از انواع جرثقیل یدک کش خودرو می باشدخودروبرکفی به وسیله ای برای یدک کشی خودرو گفته میشود که کفی خودروبر از انواع خودروبر می باشد سرویس یدک کشی خودرو با خودروبرکفی مناسب برای ماشین های خارجی, خودروهای لوکس و مدل بالا می باشد. خودروبرکفی مانع آسیب رسیدن به خودروی سواری شما میشود. در زمان درخواست خودروبرکفی حتما نوع خودروی خود را اعلام نمایید.

ماشین به طور کامل بر روی کفی خودروبر قرار میگیرد. چنانچه حساسیت زیادی نسبت به خودروی خود دارید استفاده از خودروبرکفی گزینه ای مناسب می باشد. خدمات خودروبرکفی امداد خودرو در تمام مناطق تهران به صورت شبانه روزی می باشد. برای درخواست خودروبرکفی با شماره کفی خودروبر در سایت تماس حاصل نمایید. ما بهترین کفی خودروبر را متناسب با خودروی شما در کمترین زمان و با ضمانت و قیمت مناسب به محل خودروی شما ارسال می نماییم.

مزایای استفاده از خودروبرکفی
  1. عدم آسیب رساندن به خودرو در حیل حمل
  2. مناسب برای خودروی های لوکس و مدل بالا
  3. کاهش استرس در حمل و نقل خودرو
  4. کفی خودروبر امداد 24 دارای تماس قطعات و تجهیزات مکانیکی در محل می باشد

تهران

نیسان یدک کش نیسان چرخگیر دار

دارای جرثقیل و نیسان چرخگیر می باشد که توانایی درآوردن خودرو از جوی آب و پارکینگ، جابجایی گاوصندوق و دستگاه های صنعتی را دارد. و برای حمل موارد گفته شده خودروی پرقدرت و ایمنی می باشد.

یدک کش نیسان و ماشین شاسی بلند

یدک کش تهران با بهره بردن از علم روز و تجهیزات روز امکان حمل نیسان و خودروهای شاسی بلند را دارد. تجربه ما در این زمینه منجر به رضایت صددرصدی مشتری شده است. این مجموعه با امکان حمل و جرثقیل یدک کش خودروی شاسی بلند یاری رسان شما در مناطق تهران می باشد.

خاور ایسوزو و کاویان

امداد خودرو تهران، خدمات امداد خودرو کامیونت و یدک کش خاور ایسوزو و کاویان را با استفاده از نیسان یدک کش انجام خواهد داد

تهران

انواع یدک کش

یدک کش زنجیری: این خودروها برای حمل ماشین تصادفی میباشد

چرخگیر:خودروهای چرخگیر برای حمل انواع ماشین های ایرانی و خارجی کاربرد داردو امروزه بیشتر از این نوع یدک کش استفاده میشود و یکی از مظمئن ترین و بی خطر ترین سیستم های یدک کشی خودرو میباشد.

یدک کش نیسان چرخگیر دار:نیسان نیسان چرخگیر دار دارای جرثقیل و نیسان چرخگیر میباشد و توانایی در آوردن خودرو از جوی آب -پارکینگ و جابجایی گاوصندوق و دستگاههای صنعتی را دارد.

مطمئن ترین یدک کش

یدک کش تهران برای آسایش شما همشهریان عزیز در تهران بزرگ در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در تهران انجام دهد

جرثقیل یدک کش خودرو شبانه روزی

ارتا امداد جرثقیل یدک کش خودرو را در تهران به صورت شبانه روزی ارائه میدهد. ما در کمترین زمان در سراسر تهران به صورت شبانه روزی در تمام مناطق آماده پاسخ گویی می باشیم. . خدمات شبانه روزی یدک کش شامل یدک کشی خودرو با یدک کش, یدک کش در تهران, باطری به باطری, مکانیکی شبانه روزی در محل, سوخت رسانی سیار شبانه روزی در محل و سایر خدمات شبانه روزی می باشد.

نیسان های یدک کش شرکت خودروبر 1893 به صورت شبانه روزی و تمام وقت مجهز به تجهیزات زنجیر و نیسان چرخگیر برای یدک کشی خودروی شما به تعمیر گاه مجاز می باشند. همچنین شرکت خودروبر 1893 مجهز به خودروبرکفی برای ماشین های مدل بالا است.


امداد خودرو ۲۴ساعته تهران 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته تهران شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در تهران همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد تهران

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو تهران 1893

امدادخودرو تهران برای آسایش شما همشهریان عزیز در تهران در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در تهران انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید