دسته‌ها
زنجان مناطق تحت پوشش

خودروبر و امداد خودرو زنجان

زنجان  یا زَنگان مرکز استان زنجان و شهرستان زنجان است که در شمال غربی ایران واقع شده‌است؛ و براساس آمار منتشر شده دارای ۴۳۰،۸۷۱ نفر جمعیت در سال ۱۳۹۵ خورشیدی، بیستمین شهر کشور از لحاظ جمعیت محسوب می‌شود.

نام زنجان عربی‌شده واژه زنگان است. مردم منطقه هنوز هم تلفظ زنگان را به کار می‌برند. شهر زنجان در دره زنجان‌چای (از شاخه‌های قزل‌اوزن قرار گرفته و سر راه شوسه و راه‌آهن تهران به تبریز می‌باشد. صنایع دستی از قبیل ورشوسازی و نقره‌سازی و ملیله کاری و چاروق‌دوزی و چاقوسازی و فرش‌بافی (فرش زنجان) آن مشهور است.

خودروبر زنجان

خودروبر شرکت خودروبر 1893 اردبیل به زنجان، خودروبرکفی زنجان به اردبیل، خودروبر با بالاترین سطح کیفیت و نازل ترین قیمت به شما مردم عزیز زنجان می باشد

چرا ما را انتخاب کنید

تخصص در تعمییر:
ما علاوه بر تیم امدادی ، تیم مکانیکی متخصصی را برای سهولت سفر و ارامش خیال شما همشهریان تشکیل داده ایم

قیمت کم تر از تعرفه
ما برای خدمت رسانی هرچه بهتر به شما همشهریان هم در بخش امداد و هم در بخش تعمیر و تامین قطعات خودرو ، تخفیف های ویژه ای در نظر گرفته ایم

امداد رسانی خیلی سریع:
ما با به کار گیری افراد بومی و راه بلد در اسرع وقت به کمک شما میشتابیم

خودروبر زنجان

خدمات ارائه شده توسط شرکت خودروبر 1893 برای یدک کشی خودرو به زنجان عبارتند از :

  • خودروهای صفر کیلومتر
  • خودروهای لوکس و لاکچری
  • خودروهای خراب و از کارافتاده
  • خودروهای تصادفی
  • خودروهای قدیمی و کلاسیک

    خودروبرزنجان ،امداد خودروزنجان،یدک کش زنجان

بارنامه دولتی برای یدک کشی خودرو به زنجان

شرکت خودروبر 1893 بار ارائه بارنامه دولتی ارسال خودرو به زنجان در خدمت شما می باشد ، ارائه بارنامه توسط شرکت شرکت خودروبر 1893 یکی از نکات مهم برای معتبر بودن شرکت خودروبر 1893 است .

در هر بارنامه ی جا به جایی خودرو به زنجان ، مواردی چون نام و نشانی صاحب خودرو ، نام و نشانی حمل کننده خودرو ، هزینه های بیمه نامه، نوع خودرو ، آدرس مقصد و …. نوشته خواهد شد ؛ شرکت خودروبر 1893 با ارائه بارنامه دولتی برای خودروبر زنجان امنیت خودرو شما را ضمانت خواهد کرد .

خودروبر زنجان

فرایند کاری شرکت خودروبر 1893

تماس با ما 

09116011253

ارسال لوکیشن

لوکیشن خود را  در واتس آپ بفرستید

خدمت از ما

حالا نوبت ماست که با خدماتمان شما را شگفت زده کنیم


امداد خودرو ۲۴ساعته زنجان 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته زنجان شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در زنجان همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد زنجان

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو زنجان 1893

امدادخودرو زنجان برای آسایش شما همشهریان عزیز در زنجان در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در زنجان انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.