دسته‌ها
آذربایجان غربی مناطق تحت پوشش

خودروبر ، امدادخودرو و یدک کش بازرگان

بازرگان (شهر) در شهرستان ماکو در استان آذربایجان غربی ایران قرار دارد.

شهر مرزی بازرگان شهری زیبا و مدرن در مرز ایران و ترکیه است و بیش از 10/000نفر جمعیت دارد.مردم بازرگان به ترکی آذربایجانی سخن می گویند و به جهت هم مرز بودن با ترکیه ، زبان ترکی استانبولی را نیز می دانند.مذهب اهالی این شهر شیعه است و بازرگان از آن لحاظ اهمیت دارد که بزرگترین پایانه مرزی و منطقه آزاد ایران را در خود جای داده است.

منظره کوههای آغری ( آرارات ) یکی از زیباترین مناظر طبیعی است که از کیلومتر ها هر بیننده ای را به خود مجذوب می کند . در قسمت شرق تا جنوب شرقی بازرگان چشمه های طبیعی بولاخلار یکی از زیباترین تالاب های منطقه می باشد همچنین در همان محدوده و اندکی نزدیکتر به شهر منطقه چیره لر که محدوده وسیعی از سنگ های آذرین است که در زمان فعال بودن کوه آتشفشانی آغری این منطقه را پوشانده است

ازرگان که از سال ۱۳۶۵ از طريق نمايندگي شهرداري و زير نظر شهرداري شهر ماکو اداره مي شد. با توجه به موقعيت حساس مرزي بودنش و گسترش عمران در اين محل نمايندگي تکافوي نياز منطقه نبود، بهمين علت به جهت دارا بودن ظرفيت هاي بالقوه و قرار گرفتن مهمترين گمرک زميني کشور در اين منطقه و عبور جاده ترانزيت از وسط بازرگان و همچنين مکاتبات مکرر از سوي اهالي شريف منطقه، نمايندگي شهرداري بازرگان در نيمه دوم سال ۱۳۷۵ با مجوز رسمي وزارت کشور ايران به شهرداري مستقل با درجه ۲ شهرداري فعاليت خود را رسماً آغاز نمود و در سال ۱۳۷۸ بدليل گسترش فعاليتها و حجم زياد پروژه هاي عمراني از درجه ۲ به درجه ۵ ارتقاء يافت.


امداد خودرو ۲۴ساعته بازرگان 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته بازرگان شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در بازرگان همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد بازرگان

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو بازرگان 1893

امدادخودرو بازرگان برای آسایش شما همشهریان عزیز در بازرگان در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در بازرگان انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.