دسته‌ها
آذربایجان شرقی مناطق تحت پوشش

خودروبر ، امدادخودرو و یدک کش جلفا

جلفا از شهرهای آذربایجان شرقی است که در حاشیهٔ رود ارس و مرز جمهوری آذربایجان و ارمنستان واقع شده است. این شهر با موقعیت استراتژیکی و جغرافیایی مناسب، از مهم‌ترین قطب‌های بازرگانی ایران است. جلفا قبلاً جزئی از شهرستان مرند بوده که اهمیت تجاری و بازرگانی و نیز سیاسی منجر به استقلال آن شده است.

طبق نظر بعضی مورخین قدمت پیدایش جلفا به 5 قرن قبل از میلاد می‌رسد. این شهر دارای مزارع فراوان پنبه بوده و شغل اکثر آنان بافندگی بوده است. به همین دلیل آن را جولاء (بافنده) می‌خواندند. در زمان شاه عباس صفوی گروهی از صنعتگران ارامنه به این منطقه کوچ داده شدند. پس از سکونت آن‌ها جولاء به جوغاء و بعد به جلفا تبدیل شد.

اقلیم این شهر سرد و نیمه خشک است. این شهر تابستان هایی گرم و زمستان هایی نسبتاً سرد و ملایم دارد. جلفا با آثار تاریخی کم نظیر و نزدیکی به منطقه صنعتی و تجاری ارس، دارای بستری مناسب در توسعهٔ گردشگری است. این شهر با داشتن آثار زیبایی مانند آرامگاه ابوالقاسم نباتی، حمام کردشت، کلیسای سنت استپانوس، کلیسای ننه مریم، حمام تاریخی کلیسای مریم مقدس، آسیاب خرابه، حمام چوپان، قلعه علی بیک، زیارتگاه بابا یعقوب، برج دوزالی می‌تواند جاذب گردشگران زیادی باشد.

ساکنان شهر جلفا آذری بوده و به زبان ترکی آذربایجانی سخن می‌گویند. رودخانه ارس از شمال شهر می‌گذرد. در حاشیهٔ این رود بازارچه های متعددی وجود دارد؛ که گردشگران می‌توانند ضمن گشت و گذاری تاریخی در شهر بازدیدی از آن داشته باشند.

در شهر هم‌چنین امکانات اقامتی برای رفاه گردشگران در نظر گرفته شده است. از جمله هتل جهانگردی جلفا، هتل چیپال جلفا و هتل آپارتمان آلتین ارس که سفری کم نظیر در جوار رود ارس را برای گردشگران رقم می‌زند.


امداد خودرو ۲۴ساعته جلفا 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته جلفا شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در جلفا همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد جلفا

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو جلفا 1893

امدادخودرو جلفا برای آسایش شما همشهریان عزیز در جلفا در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در جلفا انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.