دسته‌ها
البرز مناطق تحت پوشش

خودروبر ، امدادخودرو و یدک کش هشتگرد

شهر جدید هشتگرد در دامنه جنوبی کوههای البرز و حاشیه شمال کویر مرکزی ایران واقع شده و از لحاظ آب و هوایی ، بین اقلیم کوهستانی و آب و هوای نیم خشک و خشک داخلی قرار گرفته است . از نظر طبقه بندی کلی آب و هوای این منطقه ار نوع مدیترانه ای است.
شهر جدید هشتگرد از نظر جغرافیایی در غرب استان تهران در ارتفاع 1310 تا 1610 متر از سطح دریا و بین طول های جغرافیایی 50 درجه و 25 دقیقه و 50 درجه و 55 دقیقه و عرض های 35 درجه و 45 دقیقه و 36 درجه و 5 دقیقه قرار دارد.
دشت هشتگرد کلا دارای زمستان های سرد و تابستان های گرم و خشک می باشد ، اما میزان گرما در همه نقاط دشت یکسان نبوده و از میزان آن در نواحی کوهستانی کاسته می گردد .
درجه حرارت شهر جدید هشتگرد معمولاً بین (10-) درجه سانتیگراد در زمستان و (40) درجه سانتیگراد در تابستان متغیر می باشد.

ودر مقایسه با شهر تهران معمولاً بین 3 تا 6 درجه خنک تر می باشد. حداکثر رطوبت نسبی در منطقه نزدیک به 80 درصد و متوسط سالیانه حدود 45 درصد است. بعلت کوهستانی بودن منطقه هشتگرد این منطقه از بارش کافی در فصلهای بارندگی برخوردار است .

آمار 35 سال متوالی متوسط بارندگی سالیانه را 300 میلیمتر ذکر می نماید. بر طبق اطلاعات ، با استفاده از آمار ایستگاههای دشت قزوین و کرج و مشاهدات محلی ، باد غالب در منطقه هشتگرد عمدتاً در تابستان بوده و در جهت جنوب شرقی ـ

شمال غربی می باشد. جنس خاک این منطقه از نوع شن و ماسه و حداقل تا عمق 15 متر همگن بوده و ظرفیت باربری خاک حدود 4 الی 6 کیلوگرم که از نظر سازه های سنگین مناسب می باشد.


امداد خودرو ۲۴ساعته هشتگرد 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته هشتگرد شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در هشتگرد همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد هشتگرد

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو هشتگرد 1893

امدادخودرو هشتگرد برای آسایش شما همشهریان عزیز در هشتگرد در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در هشتگرد انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.