دسته‌ها
اصفهان مناطق تحت پوشش

خودروبر ، امدادخودرو و یدک کش پیکان

شهرک پیکان شهر

درمنطقه ۲۲ شهرداری تهران واقع شده است.این شهرک درقسمت جنوبی منطقه قرار دارد.هدف از تاسیس شهرک   پیکان در ابتدا سکونت کارکنان شرکت صنعتی ایران خودرو بوده که بصورت بلوک های مسکونی طراحی و احداث شده است که در سال ۱۳۸۳ این واحد ها به مزایده گذاشته شدن و به فروش رفتند.

دسترسی های شهرک پیکانشهر

اصلی ترین دسترسی از طریق اتوبان تهران -کرج و اتوبان خرازی است.برای رفت امد با وسایل نقلیه عمومی نیز میتوان ازایستگاه های تاکسی و اتوبوس استفاده کرد و نزدیک ترین ایستگاه مترو به این شهرک ایستگاه ایران خودرو میباشد.

خیابان های مهم این شهرک عبارتند از :

  • بلوار پژوهش
  • بلوار گیاه شناسی
  • خیابان نرگس

موقعیت مکانی پیکان شهر

شهرک پیکان شهر در غرب پارک جنگلی چیتگر واقع شده است و دارای مراکز خرید و فضای سبز شهری مطلوبی است.

اماکن مهم پیکان شهر

از مکان های دیدنی و علمی پیکان شهر میتوان به باغ ملی گیاه شناسی در این منطقه اشاره کرد که نکته حائز اهمیت وجود دریاچه ای در نزدیکی این باغ است.برای علاقه مندان به حوزه گیاه و گیاه شناسی یک موزه گیاه شناسی وجود دارد که مکانی جذاب و دیدینی برای علاقه مندان میباشد.از دیگر مکان های  این شهر میتوان به باغ ملی ،بازار چه ،رستوران باغ ایرانی و پارک قنبر اشاره کرد.شهرک پیکان شهر به درمانگاه های شبانه روزی مجهز است که اهالی این شهرک میتوانند از ان ها استفاده لازم را ببرند.


امداد خودرو ۲۴ساعته پیکان شهر 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته پیکان شهر شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در پیکان شهر همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد پیکان شهر

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو پیکان شهر 1893

امدادخودرو پیکان شهر برای آسایش شما همشهریان عزیز در پیکان شهر در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در پیکان شهر انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.