دسته‌ها
گیلان مناطق تحت پوشش

خودروبر ، امدادخودرو و یدک کش شلمان – 09197839188

شلمان شهر کوچک و بسیار زیبای بخش اطاقور شهرستان لنگرود واقع در شرق استان سرسبز گیلان، که در مسیر رودسر – لنگرود قرار گرفته است. فاصله این شهر تا لنگرود و کومله حدوداً 8 کیلومتر است. وجود دشت ها، جلگه های سرسبز پوشیده از درخت و گیاه، شالیزارها و آب و هوای معتدل خزری از ویژگی های منحصربفرد این شهر دیدنی محسوب می شود، که سالانه گردشگران زیادی را روانه این دیار سبز می کند.

نام قدیم شلمان
این شهر فوق العاده زیبا در قدیم “رانکوه” خوانده می شد. علت این نام گذاری وجود کوهی در نزدیکی این شهر است که شلمان رود از ارتفاعات آن سرچشمه می گیرد. بعداً این شهر به شَلمان تغییر نام داد که در زبان گیلکی به معنی “تیرهای چوبی” است و در ساختن پلی که روی شلمان رود ساخته شد، از آن استفاده شده است.

فعالیت مردم
محصول عمده ی این شهر همانند دیگر گیلکی های عزیز برنج می باشد. به دلیل مناسب بودن شرایط آب و هوایی کشاورزی در این شهر زیبا رونق فراوانی دارد، از جمله محصولات این شهر می توان پرورش کرم ابریشم، چای، انواع سبزی، صیفی و مرکبات را نام برد. از مناطق دیدنی می‌توان شلمان رود، پل خشتی شلمان، باغ فلات –فلاحت، باغات توت و مزارع برنج را نام برد


امداد خودرو ۲۴ساعته شلمان 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته شلمان شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در شلمان همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد شلمان

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو شلمان 1893

امدادخودرو شلمان برای آسایش شما همشهریان عزیز درشلمان در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در شلمان انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.