دسته‌ها
مازندران مناطق تحت پوشش

خودروبر و امداد خودرو متل قو

شهر متل قو (سلمانشهر) 

متل قو یکی از زیباترین و بی‌نظیرترین مناطق تنکابن می‌باشد.

جاهای دیدنی متل قو از محبوب‌ترین و بهترین جاذبه های گردشگری و تفریحی شمال کشورمان به شمار می‌آیند.

متل قو یا همان سلمانشهر با داشتن جاذبه های دیدنی بسیار، هر ساله مقصد انبوهی از گردشگران و مسافران ایرانی و خارجی قرار می‌گیرد. از جاهای دیدنی متل قو می‌توان به روستای اسبچین شهرستان عباس آباد اشاره نمود که از زیباترین دیدنی های این منطقه بوده و به شکل دیوار سفیدی از فاصله دور نمایان می‌باشد.

دلیل نام‌گذاری این روستا به خاطر دیوارهای سنگی رشته کوه البرز است. از دیگر جاهای دیدنی این شهرمی‌توان به «غار دانیال» اشاره کرد که به عنوان دومین غار بزرگ رودخانه‌ای در کشورمان شناخته می‌شود! گردشگران می‌توانند با یک ربع پیاده‌روی، خود را به دهانه غار که 100 متر از رودخانه بالاتر است، برسانند.

جرثقیل یدک کش خودروبر

جمعیت و زبان

سلمان‌شهر بر اساس آخرین آمار سازمان سرشماری ایران در سال ۱۳۹۵ جمعیتی بالغ بر ۹٬۶۵۶ نفر را دارد و مردم آن به گویش کلارستاقی زبان مازندرانی گویش می‌کنند. دو گویش طبری کجوری و طبری کلارستاقی زیر مجموعه گویش کهن طبری رویانی هستند که از شهرستان نور تا شهرستان تنکابن گویش می‌شود. گویش طبری رویانی زبان حکام اسپهبد رویان نیز بوده‌است.

خدمات امداد خودرو شرکت خودروبر 1893

ممکن است با داشتن خودروی جدید یا قدیمی به صورت ناگهانی دچار نقص فنی شوید. در این حین اگر در نقطه ای از کشور هستید می‌توانید از خودروبر شرکت خودروبر 1893 استفاده کنید.

یکی از مجموعه‌های معتبر در زمینه امدادی، خودروبرکفی شرکت خودروبر 1893 است که این مجموعه با داشتن کادر تخصصی قادر است سرویس‌های مختلفی را به صاحبان خودرو به صورت آنی ارائه دهد.

تعمیر و تعویض قطعات انواع خودروهای خارجی و داخلی از جمله خدمات این مجموعه معتبر است.

مجموعه خودروبر شرکت خودروبر 1893 با داشتن کادر متخصص و مجرب و بهره‌گیری از مکانیک‌های حرفه‌ای توانسته است نیاز صاحبان خودرو را به راحتی تامین نماید.

خدمات مکانیک سیار

 • سرویس کاری
 • تعمیر گیربکس
 • تعویض روغن
 • پنچرگیری
 • سوخت رسانی
 • قفل فرمان
 • تعریف سوییچ
 • عیب یابی با دستگاه دیاگ
 • تعویض لنت ترمز
 • ملاحضات موتور
 • باتری به باتری خودرو و …

اهداف امداد خودرو رودبار

 1. ارائه خدمات جامع و متنوع خودروبر
 2. حمل و نقل انواع خودرو با استفاده از‌ انواع خودروبر، جرثقیل، کفی و دکل
 3. افزایش رضایت مشتریان عزیز از خدمات
 4. ارائه خدمات حمل خودرو لوکس و ایمن برای کاربران
 5. آسودگی خیال کاربران از حمل خودروهای خود

امداد خودرو متل قو

امداد خودرو متل قو

امداد خودرو متل قو با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق متل قو را در صورت ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

09116011253


امداد خودرو ۲۴ساعته متل قو 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته متل قو شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در متل قو همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد متل قو

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو متل قو 1893

امدادخودرو متل قو برای آسایش شما همشهریان عزیز در متل قو در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در متل قو انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.