دسته‌ها
زنجان مناطق تحت پوشش

خودروبر و امدادخودرو طارم

شهرستان طارم،

شهرستان طارم یکی از شهرهای دلنشین و خوش آب و هوای استان زنجان که در جوار استان های گیلان و اردبیل واقع شده

شهرستان  طارم دربهمن ماه سال 1376 به مركزيت شهرآب برتأسيس گرديده

و شامل دوبخش ،پنج دهستان و155آبادي مي باشدكه 101آبادي آن داراي سكنه ومابقي خالي ازسكنه مي باشند.

اين شهرستان ازشمال به استان گيلان،ازشرق به شهرستان تاكستان استان قزوين ازجنوب به شهرستان ابهروازغرب به شهرستان زنجان محدوداست.

شهرستان طارم بامساحتي بالغ بر2235كيلومترمربع درمدارهاي جغرافيايي 48درجه و30 دقيقه تا49درجه و14دقيقه طول جغرافيايي از نصف النهارگرينويچ و 36 درجه و تا38دقيقه تا37درجه و13دقيقه عرض شمال از خط استواقرارگرفته است.

شهرستان طارم داراي ناهمواريهاي بسيار بوده ورودخانه پرآب وخروشان قزل اوزن ،دره عميقي را درآن ايجادنموده كه ارتفاع كف اين رودخانه درگيلوان به كمتراز400مترازسطح دريارسيده

وطرفين آن رشته كوههايي قرارگرفته كه ارتفاع برخي ازقلل آن به بيش از2800متربالغ

مي گردد.

شهرستان طارم علاوه برموقعيت مهم كشاورزي ازنظرتاريخي نيزقدمتي به درازاي تاريخ ايران داشته وفولادواريادوخاطره حكومتهاودوره هاي مختلفي رادرذهن كوچك خودجاي داده است،

به طوري كه آتشكده هاوقلاع ديگرآثاربجاي مانده ازتاريخ كهن ايران زمين نشان ازتاريخ ديرينه اين منطقه داردكه مي تواندبيانگرتمدن وفرهنگ غني واصيل ايراني نيزباشد،

تاآنجاكه ناصرخسروقبادياني تاريخ نويس ومحقق شهيرايراني رادرمهماننوازي وتنوع محصولات وباغات پرثمرواداربه تحسين نموده است.

باعنايت به سابقه ديرينه فرهنگي وديني كه درمردم شهرستان طارم وجودداشته ،قريب به اتفاق مردم اين شهرستان شيعه 12 امامي بوده ودرايام ومناسبتهاي ويژه ازقبيل سوگواري حضرت اباعبداله الحسين (ع) وايام ماه مبارك رمضان وسايراعيادووفيات به صورت گسترده شركت وازفيوضات اين ايام بهره مندمي گردند

، وهمچنين باتوجه به شعوربالاي سياسي مردم اين شهرستان دراكثرمراسمات ملي وسياسي ازقبيل انتخابات، ايام الله دهه فجر، روزقدس ،13 آبان وسالگردارتحال امام راحل (ره) و… به صورت چشمگيرشركت مي نمايند.

خدمات امداد خودرو

ممکن است با داشتن خودروی جدید یا قدیمی به صورت ناگهانی دچار نقص فنی شوید. در این حین اگر در نقطه ای از کشور هستید می‌توانید از خودروبر شرکت خودروبر 1893 استفاده کنید.

یکی از مجموعه‌های معتبر در زمینه امدادی، خودروبرکفی شرکت خودروبر 1893 است که این مجموعه با داشتن کادر تخصصی قادر است سرویس‌های مختلفی را به صاحبان خودرو به صورت آنی ارائه دهد.

تعمیر و تعویض قطعات انواع خودروهای خارجی و داخلی از جمله خدمات این مجموعه معتبر است.

مجموعه خودروبر شرکت خودروبر 1893 با داشتن کادر متخصص و مجرب و بهره‌گیری از مکانیک‌های حرفه‌ای توانسته است نیاز صاحبان خودرو را به راحتی تامین نماید.


امداد خودرو ۲۴ساعته طارم 1893

امداد خودرو ۲۴ ساعته طارم شامل یدک کشی خودرو با نیسان چرخ گیر، خودروبر و خودرو سوار بدون آسیب به خودروی شما با بیمه و بار نامه معتبر و قانونی می باشد. مهم نیست که چه ساعتی از شبانه روز و در کدام جاده یا محله دچار مشکل شده‌ اید، امدادرسان های ما در طارم همواره حضور دارند و می‌ توانند به سرعت همیشگی به کمک شما بشتابند.

امداد خودرو سریع و قابل اعتماد طارم

امروزه، وسایل نقلیه بخش جدایی‌ناپذیری از زندگی ما شده‌اند. اما همیشه امکان دارد که در مسیر رانندگی با خرابی یا برخورد مواجه شویم. در این مواقع، خدمات امداد خودرو یکی از اصلی‌ترین نیازهای هر راننده است. امدادخودرو ، با ارائه خدمات تعمیر و امدادرسانی در هنگام برخورد و خرابی، رانندگان را در مواقع اضطراری حمایت می‌کند و آن‌ها را از وقوع مشکلات بزرگتر جلوگیری می‌کند.

مطمئن ترین امداد خودرو طارم 1893

امدادخودرو طارم برای آسایش شما همشهریان عزیز در طارم در حال فعالیت می باشد و همواره سعی داشته به بهترین کیفیت و بدون هیچ مشکل و آسیبی به ماشین شما یدک کشی خودرو شما را با انواع جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودرو سوار کفی در طارم انجام دهد.

در هر نقطه از ایران و در هر ساعت از شبانه روز به امدادخودرو نیاز داشتید ، با 09116011253 تماس بگیرید.